Isuzu C190, C201, C221 termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu C190, C201, C221. Większość wersji termostatów do Isuzu C190, C201, C221 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Isuzu C190, C201, C221 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Należy unikać zasilania jednym gaźnikiem (jedną gardzielą) więcej niż sześciu cylindrów, między innymi z tego powodu, że różnice odległości poszczególnych cylindrów od gaźnika są już znaczne, co może wpływać na niejednakowe ich zasilanie. Z tego względu rzędowe silniki ośmiocylindrowe zasila się z reguły dwoma gaźnikami, a ośmiocylindrowe silniki widlaste — jednym gaźnikiem  dwugardziełowym ze wspólną komorą pływakową. W tym ostatnim przypadku należy tak poprowadzić przewody ssące, łączące każdą gardziel z zasilanymi przez nią cylindrami, by kolejność suwów była w nich równomiernie rozłożona. W przypadku silników dwusuwowych powiększenie przekroju wspólnego wlotu dotyczy już silników trzycylindrowych. Silniki cztero- i sześciocylindrowe zasila się najczęściej gaźnikami dwugardziełowymi.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.