Isuzu C190, C201, C221 świece żarowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wersje świec żarowych do silnika Isuzu C190, C201, C221. Świece do Isuzu C190, C201, C221 mamy na miejscu, wysyłka jeszcze tego samego dnia.

Oprócz samych świec żarowych do Isuzu C190, C201, C221 oferujemy również wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych oraz innych elementów.

Świece żarowe do silnika Isuzu C190, C201, C221 można zakupić u nas zarówno na sztuki, jak i w kompletach na cały silnik.

Skuteczność  filtrowania przy pomocy wirówki jest bardzo dobra, przewyższa inne sposoby. Toteż wirówki stały się wyposażeniem wypierającym coraz bardziej wszelkie inne sposoby filtrowania oleju w budowanych obecnie silnikach, z tym że wbudowanie ich w obieg bywa rozmaite. Dla uproszczenia konstrukcji łączy się często wirówkę i filtr szczelinowy w jednej obudowie. Bardzo skuteczne oczyszczanie oleju w misce pozwala na zastąpienie filtru szczelinowego zespołem kilku siatek, względnie na zaniechanie w ogóle bezpośredniego filtrowania. Jednosekcyjna pompa o zwiększonym wydatku tłoczy równolegle olej do wirówki i przez zwężkę do filtru szczelinowego. Olej, który dostaje się do przewodu głównego i panewek jest de facto filtrowany tylko przez filtr szczelinowy, ale olej zasysany przez pompę z miski jest stale oczyszczany dzięki działaniu wirówki.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.