Isuzu C190, C201, C221 – pierścienie tłokowe silnika

Pierścienie na tłoki silnika Isuzu C190, C201, C221 dostępne od ręki w naszym sklepie. Dziś zamawiasz, jutro odbierasz od kuriera.

Pierścienie Isuzu C190, C201, C221 dostępne są zarówno dla tłoków nominalnych, jak i nadwymiarowych.  Do pierścieni tłokowych Isuzu C190, C201, C221 istnieje możliwość zamówienia również tłoków, a także wszystkich innych podzespołów.

Wodę wypływającą z zewnętrznego obwodu pompy najkorzystniej jest „zebrać” w przewodzie spiralnym o zmiennym przekroju. Średnicę wylotową obliczamy z odpowiednich zależności.  Wylot średnicy najlepiej jest podłączyć do głównego przewodu wodnego w kadłubie silnika. Często jednak wygodniej jest wykonać dwie półspirale zbiorcze. W tych przypadkach nie przewiduje się już przewodów wodnych w kadłubie, a przykręca się pompę bezpośrednio do ściany czołowej silnika, zmuszając wodę do raptownej zmiany kierunku. Odbija się to oczywiście na poborze mocy przez pompę. W bardzo małych i krótkich silnikach rezygnuje się czasem w ogóle ze spirali zbiorczej. Wirnik pracuje wówczas bezpośrednio w obszarze płaszcza wodnego silnika spełniając, na dobrą sprawę, rolę mieszadła.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.