Isuzu C190, C201, C221 wałek rozrządu

Wałek rozrządu do silnika Isuzu C190, C201, C221. Wałki do silników Isuzu dostępne na miejscu lub na zamówienie. Zapytaj również o możliwość zakupu regenerowanego wałka rozrządu do Isuzu C190, C201, C221. Do wałków oferujemy również panewki wałka oraz inne części silnikowe.

Części obracające się wprowadzają powietrze do oleju pod działaniem siły odśrodkowej, a części zanurzające się powodują mieszanie się powietrza z olejem przez rozbryzg. Ilość powietrza wprowadzana do oleju zależy od częstotliwości ruchów obrotowych i posuwistych elementów silnika. Wydaje się, że „efekt filtracyjny” powodowany jest także przez zjawiska elektryczne — powstawanie ładunków elektrycznych w cieczy na skutek tarcia o ścianki przewodów i ścianki porów oraz powstawanie ładunków na przegrodzie porowatej.

Problem przepływu przez ośrodek porowaty cieczy niejednorodnych, zawierających zawieszone cząstki stałe, jest opracowany w literaturze niedostatecznie. Wynika to z dużych trudności przy matematycznym sformułowaniu problemu, braku ścisłych równań filtracji cieczy dwufazowej i komplikacji przy realizacji badań eksperymentalnych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.