Isuzu C190, C201, C221 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu C190, C201, C221. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu C190, C201, C221. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu C190, C201, C221, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu C190, C201, C221.

Pobieranie prób aerozolu jest procesem złożonym, w którym udział biorą siły i zjawiska komplikujące podstawowe zadanie otrzymania próbki reprezentatywnej, tzn. takiej, która byłaby adekwatna do układu zdyspergowanego zarówno pod względem ilościowym (rzeczywistego stężenia), jak i jakościowym (rozkład cząstek). Dotychczas nie udało się w pełni rozwiązać problemu zasysania próbek aerozolu, głównie ze względu na polidyspersyjność rzeczywistych aerozoli. Dokładność pomiarów zależy od rozkładu wymiarowego cząstek pyłu.

Z punktu widzenia rozkładu, morfologii i składu chemicznego pył nie jest substancją jednorodną, lecz ma charakter zmiennej mieszaniny składników wykazującej miejscowe i czasowe wahania, co poważnie wpływa na dokładność oceny stężenia zapylenia powietrza. W praktyce korzysta się z danych empirycznych, zwłaszcza w zakresie stosowanych prędkości zasysania i konstrukcji sond pomiarowych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.