Isuzu C190, C201, C221 podkładki pod wtryski, uszczelki wtrysków

Mamy w ofercie podkładki pod wtryskiwacze Isuzu C190, C201, C221, uszczelki pod wtryski oraz przewody wtryskiwaczy Isuzu C190, C201, C221. Zadaj zapytanie o części. Jeżeli w Twojej wersji Isuzu C190, C201, C221 uszczelnienia mają kształt stożkowy lub lejkowaty – pomocne będzie zdjęcie i wymiary, ponieważ jest klika wersji Isuzu C190, C201, C221 w zależności od aplikacji silnika.

Filtrowanie płynu jest również nazywane oczyszczaniem (oczyszczanie płynu) lub też operacją oddzielania, seperowania (seperatory płynowe), odsączania (sączki płynowe), segregowanialub frakcjonowania zanieczyszczeń znajdujących się w płynie roboczym. Faza płynna mieszaniny przechodząca przez przegrodę filtracyjną, czyli filtrowana ciecz z zanieczyszczeniami nazywana jest filtratem (przesączem)

Kolmatacja to zjawisko osadzania się cząstek zanieczyszczeń zawartych w płynie podczas przepływu tego płynu przez materiał filtracyjny. Natomiast sedymentacja to zjawisko osiadania cząstek stałych zawartych w płynie na powierzchni przeszkody w wyniku działania sił na cząstki stałe. W przypadku działania sił ciężkości mamy do czynienia z sedymentacją grawitacyjną (naturalną), w wyniku której cząstki o gęstości większej od gęstości płynu osiadają na dnie naczynia lub na powierzchni dowolnej przeszkody. W przypadku działania sił wymuszonych sztucznie mamy do czynienia z sedymentacją określoną charakterem oddziaływania pola sił na cząstkę.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.