Isuzu C190, C201, C221 panewki wałka rozrządu

W ofercie panewki wałka rozrządu do silnika Isuzu C190, C201, C221. Panewki dostępne w naszej ofercie – na stanie lub na zamówienie. W ofercie także inne elementy rozrządu do Isuzu C190, C201, C221.

Dokładność i skuteczność filtracji są ze sobą skorelowane: im mniejszy minimalny wymiar zatrzymywanych cząstek z polidyspersyjnego zbioru zanieczyszczeń, tym większa wartość współczynnika skuteczności filtracji. Ze względu na coraz wyższe wymagania w zakresie czystości mediów smarujących i zasilających, konieczne staje się uzyskanie informacji związanych ze skutecznością filtracji. Problem sprowadza się do określenia pod względem teoretycznym skuteczności filtracji w takim stopniu, aby niezbędne badania były krótkotrwałe i niezbyt kosztowne.

Problem oceny skuteczności filtracji jest ściśle związany z koniecznością określania z charakterystyk geometrycznych porowatości materiału filtracyjnego i cząstek zanieczyszczeń. Jedną z metod oceny skuteczności jest eksperymentalne wyznaczanie skuteczności i dokładności filtracji oraz oceny wymiarów porów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.