Isuzu C190, C201, C221 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu C190, C201, C221 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu C190, C201, C221 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu C190, C201, C221.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Filtry bezwładnościowe. Są to filtry wstępne, działające na zasadzie siły odśrodkowej. Mimo podobnej zasady działania jak cyklony, stanowią oddzielną grupę ze względu na odchylanie strumienia powietrza o kąt mniejszy niż 360°. Na specjalnych płytkach odchylających zmieniany jest kierunek strumienia powietrza. Cząstki pyłu oddzielane są z aerozolu w wyniku działania sił odśrodkowych

Cyklony i multicyklony. Odpylanie w cyklonach zachodzi wskutek wykorzystania siły odśrodkowej. Skuteczność odpylania cyklonów stosowanych w pojazdach mechanicznych nie przekracza 80% i rośnie przy wzroście prędkości przepływu i zmniejszaniu średnicy cyklonu oraz wzroście masy pojedynczej cząstki. Cyklony dokładne stosuje się w multicyklonach. Są to cyklony o małych wymiarach czyli minicyklony.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.