Isuzu 6BG1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 6BG1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 6BG1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 6BG1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 6BG1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 6BG1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu AA-6BG1T
  • Isuzu CC-6BG1T
  • Isuzu A6BG1QC
  • Isuzu A-6BG1T
  • Isuzu 6BG1-TRB05

Istnieje wiele odmian instalacji zapłonowych. Istnieją np. urządzenia, spotykane zwłaszcza w dwu- i trzycylindrowych silnikach dwusuwowych, gdzie wał korbowy napędza zespół przerywaczy (związanych z poszczególnymi cylindrami) zasilanych prądem z akumulatora, które kierują impulsy prądu przez oddzielne cewki do świec. Istnieją również iskrowniki (najczęściej spotykane w silnikach motocyklowych), w których wirujące magnesy wbudowane są do kół zamachowych, zaś uzwojenia (pierwotne i wtórne) pozostają w spoczynku.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.