Isuzu 6BG1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 6BG1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 6BG1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 6BG1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu AA-6BG1T
  • Isuzu CC-6BG1T
  • Isuzu A6BG1QC
  • Isuzu A-6BG1T
  • Isuzu 6BG1-TRB05

Filtry powierzchniowe działają na zasadzie sita. Cząstki pyłu zatrzymywane są na powierzchni przegrody. Do tej grupy zalicza się siatki o pojedynczej warstwie i surowe tkaniny. Charakteryzują się małą chłonnością. Opór przepływu wzrasta szybko, w miarę zatykania oczek siatki lub tkaniny. W celu zapewnienia dużych okresów między obsługowych należy stosować duże powierzchnie filtru.

Filtry tkaninowe są w technice samochodowej bardzo rzadko stosowane. Mogą być stosowane tkaniny filtracyjne surowe – o powierzchni gładkiej, lub wykończone – o powierzchni włosowej, tzw. drapane. Wykonywane mogą być z włókien naturalnych i chemicznych np. włókna poliestrowe cięte typu elana. Tkaniny z włókien chemicznych, o dużej odporności chemicznej i wytrzymałości mechanicznej z powodzeniem zastępują deficytowe siatki metalowe wykonywane z metali kolorowych. Filtry papierowe i kartonowe.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.