Isuzu 4LE2 uszczelka kolektora ssącego, wydechowego

W ciągłej sprzedaży uszczelka kolektora ssącego oraz kolektora wydechowego do silnika Isuzu 4LE2 stosowanego m.in. w ładowarkach.

Uszczelka kolektora ssącego zapewnia szczelność połączenia kolektora z głowicą.

Oprócz tego mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 4LE2.

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 4LE2 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Uszczelka kolektora ssącego, wydechowego Isuzu 4LE2 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

W celu zmniejszenia wymiarów sprężyny pożądane jest, aby przyspieszenia w okresach były możliwie małe i zmieniały się w miarę przesuwania zaworu podobnie jak zmienia się siła sprężyny. Oznacza to, że wskazane jest, aby w miarę osiadania zaworu przyspieszenia były coraz mniejsze. Charakter przebiegu przyspieszeń w pierwszym i czwartym okresie nie ma wpływu na wymagania w stosunku do sprężyny, należy dążyć jednak do tego, aby przyspieszenia te narastały stopniowo, tj. aby siły bezwładności nie miały charakteru uderzeniowego, a siły bezwładności wynikające z ich maksymalnych wartości nie powodowały powstania nadmiernych naprężeń w częściach układu rozrządu. Zarys krzywki można ustalić dwoma zasadniczymi sposobami a) kształtuje się roboczą część krzywki odcinkami podstawowych linii geometrycznych, jak np. prosta, łuk koła, odcinek paraboli itp. dla takiej krzywki określa się zależność drogi x popychacza o określonym kształcie od kąta jej obrotu ar, a następnie dwukrotnie różniczkując funkcję x = f(ar) otrzymuje się prędkość i przyspieszenie ruchu w jednostkach długości na kąt obrotu i na kwadrat kąta obrotu b) zakłada się przebieg funkcji x f(ar) lub przebieg przyspieszeń a = f(ar) i znajduje się odpowiadający mu zarys krzywki krzywka określona w ten sposób nosi nazwę syntetycznej.