Isuzu 4LE2 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 4LE2.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 4LE2 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Zmniejszenie kontaktu między cząstkami spowodowane jest tworzeniem się „mostków”. Wpływa to osłabiająco na wkład, natomiast „konstrukcja przestrzenna” wkładu filtrującego może wpływać, przy spełnieniu pewnych warunków rozmieszczenia ziaren proszku, na znaczne, wzmocnienie wkładu, a przez to na polepszenie parametrów wytrzymałościowych. Nie mniej jednak opracowanie takiego zagadnienia w powiązaniu z oddziaływaniami hydrodynamicznymi jest i teoretycznie i praktycznie bardzo trudne. Stąd wypływa wniosek, że przy wyborze kształtu ziaren proszku wyjściowego, przy dysponowaniu tradycyjną technologią, należy wybrać proszek o kulistych kształtach ziaren.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.