Isuzu 4LE1 uszczelki silnika, zestaw uszczelek silnika

W ofercie zestawy uszczelek i uszczelniaczy silnika Isuzu  4LE1. Części dostępne na miejscu. Silnik 3-cyl. Isuzu to jedna z popularniejszych jednostek napędowych tego producenta. Stosowana była w wielu modelach maszyn budowlanych, transportowych i rolniczych.

W ofercie takie uszczelki jak:

  • Zestaw uszczelek góra Isuzu  4LE1 / zestaw uszczelek głowicy Isuzu  4LE1
  • Uszczelka miski olejowej Isuzu  4LE1
  • Uszczelka pokrywy zaworowej Isuzu  4LE1 / Uszczelka klawiatury Isuzu  4LE1
  • Uszczelka kolektora wydechowego Isuzu  4LE1
  • Uszczelka kolektora ssącego Isuzu  4LE1

Pamiętaj, przed zamówieniem każdorazowo sprawdzaj telefonicznie lub e-mailowo dostępność uszczelek to Twojej wersji Isuzu  4LE1.

Trudności związane z utrzymaniem odpowiedniego rozrzutu masy dawek w całym zakresie prędkości obrotowych i obciążeń oraz chęć zmniejszenia i potanienia pomp dla silników wielocylindrowych skłaniają od dawna wielu konstruktorów do zbudowania pompy jednotłoczkowej z rozdzielaczem paliwa dla poszczególnych cylindrów silnika. Początkowe koncepcje budowy oddzielnego rozdzielacza tłoczkowego względnie obrotowego spełniły częściowo postulat łatwiejszego opanowania rozrzutu masy dawek, ale nie uprościły całego urządzenia. Ostatnio wysiłki zmierzają do wyzyskania samego tłoczka jako rozdzielacza przez nadanie mu dodatkowego ruchu obrotowego. Konstrukcja całości rzeczywiście się upraszcza, występuje natomiast trudne do opanowania wzajemne oddziaływanie doprowadzanych do cylindrów dawek paliwa.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.