Isuzu 4LE1 wentylator, pasek wentylatora

Wentylatory do silników Isuzu 4LE1 oraz modeli pokrewnych. Wentylatory wszystkich typów oraz paski wentylatora. Przed złożeniem zapytania spisz następujące informacje:

  • Ile łopat miał stary wentylator? Czy był plastikowy czy metalowy?
  • Jaką miał przybliżoną średnicę zewnętrzną?
  • Jaki miał rozstaw śrub?
  • Jakie oznaczenia są wydrukowane na pasku wentylatora? Jeżeli na pasku brak oznaczeń zmierz jako szerokość oraz długość.

Jednym z najlepszych i nowocześniejszych urządzeń skanujących jest komputerowy analizator obrazu „QUANTIMET 720”. Przeznaczony jest do automatycznego określania wybranych cech zdjęć fotograficznych oraz obrazów obserwowanych za pomocą układów elektronowych, rentgenowskich lub optycznych. Analizator rozpoznaje i wyodrębnia, a następnie liczy, mierzy i klasyfikuje dowolne cechy cząstek. Przyrząd ma budowę modułową (blokową). W zależności od zastosowania dobiera się liczbę i rodzaj modułów.

Mikroskop analizatora „Quantimet 720” jest typowym mikroskopem stosowanym do badań; stolik ma programowany ruch w trzech prostopadłych kierunkach. Analizatory obrazu (Vidicon i Plumbicon) przetwarzają obraz telewizyjny na sygnały przystosowane do detektora 720. Analizatory te mogą być zamocowane do wszystkich typów mikroskopów świetlnych i do większości typów mikroskopów elektronowych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.