Isuzu 4LE1 wałek rozrządu

Wałek rozrządu do silnika Isuzu 4LE1. Wałki do silników Isuzu dostępne na miejscu lub na zamówienie. Zapytaj również o możliwość zakupu regenerowanego wałka rozrządu do Isuzu 4LE1. Do wałków oferujemy również panewki wałka oraz inne części silnikowe.

Średnica porów determinuje dokładność filtracji. Rzeczywisty ośrodek porowaty ma pory o różnorodnych kształtach i wymiarach, w wyniku czego ich rozkład na powierzchni materiału porowatego ma charakter statystyczny. Dlatego wykorzystuje się uproszczone modele ośrodka porowatego w postaci gruntu „fikcyjnego” i „idealnego”, stosowane przy badaniu gruntów. Grunt „idealny” składa się z kapilarnych kanalików w formie cylindrów, grunt „fikcyjny” zbudowany jest z ziaren w kształcie kul o jednakowej średnicy. Przy badaniu materiałów włóknistych opieramy się na modelu gruntu „idealnego”.

Znając porowatość i średnicę włókien materiału porowatego można określić średnicę kanałów i jednostkową powierzchnię wewnętrzną. Model gruntu „fikcyjnego” wykorzystuje się przy badaniu ziarnistych materiałów porowatych (np. prasowane materiały metalowoceramiczne). Zatrzymywanie cząstek zanieczyszczeń oleju i paliwa przy filtracji przez przegrodę porowatą odbywa się dzięki działaniu efektu sitowego, na powierzchni przegrody oraz wewnątrz porów.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.