Isuzu 4LE1 pompa wtryskowa

Wszystkie typy pomp wtryskowych i innych pomp do silnika Isuzu 4LE1. W ofercie także części zamienne do regeneracji pomp wtryskowych Isuzu 4LE1.

Zapytaj również o regeneracje pompy w naszym warsztacie. Zajmujemy się wszystkimi typami pomp wtryskowych Isuzu 4LE1 oraz pokrewnymi.

Skuteczność filtru jest to umowny wskaźnik zatrzymywania zanieczyszczeń określający jego skutek ilościowy, najczęściej w postaci objętościowej, ciężaru lub ilości wszystkich zatrzymanych zanieczyszczeń przez filtr w czasie. Skuteczność filtru oznacza jego zdolność do ilościowej redukcji zanieczyszczeń i wyraża się przez współczynnik skuteczności filtracji. Jest to parametr służący do porównywania filtrów a nie opisujący dokładnie właściwości filtru, gdyż jego wartość jest zależna od rodzaju i składu granulometrycznego stosowanych zanieczyszczeń testowych. Skuteczność filtru oznacza procent zatrzymanych zanieczyszczeń, które były do niego doprowadzane w całym okresie pracy. Rozróżnia się pojęcie skuteczności początkowej, kumulatywnej i stabilności charakterystyki skuteczności.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.