Isuzu 4LE1 podkładki pod wtryski, uszczelki wtrysków

Mamy w ofercie podkładki pod wtryskiwacze Isuzu 4LE1, uszczelki pod wtryski oraz przewody wtryskiwaczy Isuzu 4LE1. Zadaj zapytanie o części. Jeżeli w Twojej wersji Isuzu 4LE1 uszczelnienia mają kształt stożkowy lub lejkowaty – pomocne będzie zdjęcie i wymiary, ponieważ jest klika wersji Isuzu 4LE1 w zależności od aplikacji silnika.

Najczęściej do zanieczyszczeń testowych stosuje się granulki o kształtach regularnych oraz rzadziej włókna i selekcjonowane osady zanieczyszczeń naturalnych. Te ostatnie stosuje się wykorzystując różne piaski, popiół lotny, osad z filtrów stoisk hydraulicznych, osad uzyskany z regeneracji elementów filtracyjnych dokładnego oczyszczania, naturalny namuł ze Skrzyń I korbowych silników spalinowych, itd.

Z innych materiałów stosowanych do badań filtrów w charakterze zanieczyszczeń testowych należy wymienić proszki tlenków metali (tlenek żelazawy), metali i stopów metali, żelazo karbonylkowe, pył cynkowy, proszki tworzyw sztucznych, włókna bawełny itd. Do różnych badań sprawdzających można używać zanieczyszczeń testowych o ściśle określonym składzie chemicznym.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.