Isuzu 4LE1 panewki wałka rozrządu

W ofercie panewki wałka rozrządu do silnika Isuzu 4LE1 . Panewki dostępne w naszej ofercie – na stanie lub na zamówienie. W ofercie także inne elementy rozrządu do Isuzu 4LE1.

Filtracja ciągła oleju i paliwa z zanieczyszczeniami rzeczywistymi przez przegrody papierowe lub kartonowe w obiegu niezamkniętym zwykle na początku przebiega wg pośredniego prawa filtracji a przy końcu wg prawa z powstawaniem osadu lub prawie według tego prawa. Przy tym, im większa koncentracja zanieczyszczeń w oleju lub paliwie oraz im większe wymiary cząstek zanieczyszczeń (np. przy filtracji olejów bez dodatków dyspergujących), tym szybciej proces filtracji przebiega wg prawa z powstawaniem osadu.

W czasie pracy filtrów (szczególnie oleju) w silniku w obiegu zamkniętym filtracja może przebiegać jednocześnie według kilku praw. W rzeczywistych warunkach działanie filtrów oleju i paliwa jest zakłócane przez drgania silnika i całego pojazdu. Jeżeli chodzi o wirówki stosowane w układzie olejenia tłokowych silników spalinowych, to ich stopień rozdziału jest niewielki ze względu na dużą lepkość oleju, małą różnicę gęstości fazy dyspersyjnej i zdyspergowanej oraz małe wymiary cząstek zanieczyszczeń.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.