Isuzu 4LE1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 4LE1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 4LE1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 4LE1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 4LE1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Parametry konstrukcyjne i technologia wykonania silnika określają wymiar cząstek pyłu, które powodują maksymalne zużycie. Na ogół od dobrych filtrów powietrza wymaga się dużych skuteczności odpylania dla cząstek powyżej 2 µm. Określanie skuteczności odpylania filtru na podstawie masy pyłu nie daje właściwego obrazu o dokładności filtru. Przedostanie się za filtr cząstek o dużych stosunkowo średnicach jest mniej szkodliwe niż cząstek o średnicach 10÷15 µm, które powodują maksymalne zużycie obszarów tarcia. Charakterystyka filtru powinna obejmować również rozkład wymiarów pyłu testowego i skuteczności przedziałowe filtru.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.