Isuzu 4LE1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 4LE1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 4LE1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 4LE1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Filtry objętościowo-powierzchniowe zatrzymują pył na powierzchni i we wnętrzu struktury. Klasycznym przykładem filtrów objętościowo-powierzchniowych są kartony i papiery filtracyjne. Różnice w nazwie karton i papier związane są z grubością warstwy filtracyjnej. Papiery mają grubość do 0,6 mm. Ze względu na stosowanie w filtracji powietrza, grubości warstwy w zasadzie do 0,6 mm lub nieco więcej, przyjęto papiery i kartony nazywać papierami filtracyjnymi.

Filtry objętościowe zatrzymują pyl we wnętrzu struktury. Można do tej grupy zaliczyć filtry wykonane z włóknin, syntetycznych materiałów porowatych, oraz filtry specjalne z włókien metalowych i odpowiednio uformowanych drutów.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.