Isuzu 4LE1 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu  4LE1, silnika z maszyna budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 4LE1 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu  4LE1 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

W przypadku prostych, sterowanych dużymi siłami urządzeń, takich jak np. dwu- lub trzypołożeniowe zawory hydrauliczne z wejściem mechanicznym lub elektromagnetycznym, pominięcie wymienionych czynników nie prowadziło do zaburzeń ich działania. W miarę rozwoju produkcji i stopniowego wprowadzania do zakładów przemysłowych układów sterowania typu serwozaworów elektropłynowych, zagadnienie zanieczyszczenia płynu roboczego i związanych z nim konsekwencji staje się zasadniczym problemem tak dla producentów jak i dla użytkowników urządzeń płynowych.

W większości przypadków płyn roboczy uważany jest za idealnie czysty, względnie zakładamy, że – zazwyczaj – przypadkowo wybrany filtr w zupełności zabezpiecza układ przed wpływem zanieczyszczeń. Postępowanie takie wynika z jednej strony z nieznajomości stopnia zanieczyszczenia rzeczywistego płynu roboczego, a z drugiej strony — z lekceważenia szkodliwego wpływu zanieczyszczeń na pracę urządzeń płynowych. Intuicyjnie jest sprawą oczywistą, że na przykład ciecz robocza wprowadzona do układu hydraulicznego jest silnie zanieczyszczona i napełnianie zbiornika przez przelewanie cieczy bezpośrednio z pojemników lub przy zastosowaniu filtru zgrubnego jest niedopuszczalne.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.