Isuzu 4LE1 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 4LE1.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 4LE1 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Spełnienie warunku zapewnienia ściśle określonej efektywności filtrowania w przypadku filtrów wykonanych z proszku niekulistego jest utrudnione, chociaż zapewnia ono uzyskanie dodatkowych korzyści. Mianowicie w przypadku konieczności uzyskania małego rozrzutu porów filtru wykonanego z proszku niekulistego jest możliwy taki dobór średnich wymiarów ziaren, aby przez dodanie odpowiednich wypełniaczy i zastosowanie właściwego nacisku prasowania można było uzyskać z drobnego proszku „mostki” o wymiarach dowolnych w porównaniu z wymiarami ziaren proszku. Uzyskany w ten sposób materiał porowaty charakteryzuje się małymi oporami przepływu i dużą porowatością. Wymaga to jednak przeprowadzenia poważnych prac technologicznych mających na celu zapewnienie niezbędnej wytrzymałości mechanicznej.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.