Isuzu 4JJ1 termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu 4JJ1. Większość wersji termostatów do Isuzu 4JJ1 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Isuzu 4JJ1 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu AJ-4JJ1X
  • Isuzu 4JJ1-TC
  • Isuzu 4JJ1T

W silnikach średniej mocy, a więc z reguły w silnikach bezwodzikowych, trudno jest rozwiązać niezawodnie szczelne urządzenie doprowadzające ciecz chłodzącą, które przecież musi być umiejscowione w skrzyni korbowej. Drobne przecieki są nieuniknione i z tego powodu wprowadza się jako czynnik chłodzący olej, i to olej tego samego gatunku, co obiegowy olej smarujący. Należy podkreślić, że wprowadzenie chłodzenia tłoków pociąga za sobą zazwyczaj oddzielenie układu chłodzącego od smarującego (oddzielna pompa olejowa) oraz z reguły — konieczność zainstalowania chłodnicy oleju. Przekroje przewodów oblicza się przyjmując szybkość przepływu 2,5-3 m/sek, pozostałe wskazówki są identyczne z wytycznymi dla ustalania wymiarów chłodnicy oleju.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.