Isuzu 4JJ1 pompa wtryskowa

Wszystkie typy pomp wtryskowych i innych pomp do silnika Isuzu 4JJ1. W ofercie także części zamienne do regeneracji pomp wtryskowych Isuzu 4JJ1.

Zapytaj również o regeneracje pompy w naszym warsztacie. Zajmujemy się wszystkimi typami pomp wtryskowych Isuzu 4JJ1 oraz pokrewnymi.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu AJ-4JJ1X
  • Isuzu 4JJ1-TC
  • Isuzu 4JJ1T

Istnieją trzy następujące pojęcia dokładności filtracji: dokładność absolutna, nominalna oraz przeciętna. Dokładność absolutna jest charakteryzowana średnicą największej cząstki sferycznej, którą jeszcze przepuszcza badany filtr. Wyznaczenie tego parametru jest bardzo trudne ze względu na trudności z odnalezieniem tej cząstki. Dlatego też za absolutną dokładność filtracji większość badaczy przyjmuje wymiar największej cząstki, która została znaleziona w próbce pobranej w sposób znormalizowany. Istnieją też poglądy, że dokładność absolutna jest to wymiar największego oczka, względnie poru w filtrze da, który to filtr zdolny jest (tylko teoretycznie) zatrzymać wszystkie zanieczyszczenia większe od da. Zgodnie z tym dany filtr ma różną sprawność wychwytywania dla różnych wymiarów zanieczyszczeń.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.