Isuzu 4JJ1 pompa wody

Pompa wody do silnika Isuzu 4JJ1 dostępna w naszej ofercie. Wszystkie wersje pompy wody Isuzu 4JJ1 dostępne na miejscu na magazynie w Polsce, lub na zamówienie.

Przy zamówieniu pompy wody do swojego Isuzu 4JJ1 podaj pełne oznaczenia swojego silnika. Znajdują się one na dwóch białych/srebrnych naklejkach na pokrywie zaworowej silnika (tzw. pokrywa klawiatury, czy też pokrywa górna silnika). Jeżeli na Twoim silniku Isuzu 4JJ1 te naklejki są nieczytelne, pomocne może okazać się zrobienie zdjęcia starej pompy wody.

W ofercie również wentylator silnika Isuzu 4JJ1, a także inne elementy układu chłodzenia silnika.

  • Pompy wody Isuzu AJ-4JJ1X
  • Pompy wody Isuzu 4JJ1-TC
  • Pompy wody Isuzu 4JJ1T

Elementem przymusowego chłodzenia obiegowego jest, nie zawsze stosowany, ale bardzo pożyteczny — termostat. Jego rola polega na tym, by w skróconym czasie doprowadzić silnik do równowagi cieplnej. Dopóki więc woda chłodząca nie osiągnie założonej temperatury, termostat zamyka przewód odprowadzający wodę do chłodnicy i kieruje ją z powrotem do pompy wodnej. Dopiero w miarę nagrzewania się wody następuje powolne otwieranie się przewodu odprowadzającego i jednoczesne zamykanie skróconego obiegu. Elementem regulacyjnym jest szczelny walec z falistej blachy, wypełniony łatwo parującym płynem. Działa on w zasadzie niezawodnie i w znacznym stopniu łagodzi skutki niewłaściwego ustawienia żaluzji przed chłodnicą.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.