Isuzu 4JJ1 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 4JJ1.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 4JJ1 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Aluminium ma wiele zalet, do których należy przede wszystkim niska cena i mały ciężar. Filtry spiekane z proszku aluminium, jak dotychczas nie znalazły większego zastosowania ze względu na duże trudności przy spiekaniu. Uzyskiwane dotychczas znanymi sposobami materiały porowate z proszku aluminium mają małą wytrzymałość i są kruche, co dyskwalifikuje zastosowanie ich w układach hydraulicznych wysokociśnieniowych.
Materiały porowate z proszków metali typu wolfram, molibden, tytan, niob, chrom, cyrkon), aczkolwiek mają wiele zalet, to jednak ze względu na duży koszt wykonania nie znalazły zastosowania w szerszym zakresie w urządzeniach hydraulicznych. Nie mniej jednak należy się spodziewać, że wzrost wymagań stawianych w technice urządzeń płynowych spowoduje konieczność stosowania filtrów wykonywanych z takich metali lub ich stopów.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.