Isuzu 4JG1, 4JG2 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu  4JG1, 4JG2, silnika z maszyna budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 4JG1, 4JG2 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu  4JG1, 4JG2 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Izuzu 4JB1
  • Isuzu 4JGI
  • Isuzu 4JG2
  • Isuzu CC-4JG1

W zależności od zadań oraz warunków pracy, urządzenia płynowe są budowane jako urządzenia o działaniu ciągłym (¡analogowym) lub o działaniu dyskretnym (cyfrowym). We wszystkich przypadkach zastosowań są wykorzystane proste lub złożone zestawy elementów z zastosowaniem różnorodnych, przyporządkowanych tym elementom płynów roboczych. Projektując określone urządzenie lub układ płynowy staramy się możliwie dokładnie określić nie tylko stawiane mu wymagania eksploatacyjne, takie jak nominalne parametry pracy, dopuszczalne przeciążenia i trwałość poszczególnych elementów ale i wpływ poszczególnych czynników zakłócających poprawne działanie całości.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.