Isuzu 4JG1 uszczelka kolektora ssącego, wydechowego

W ciągłej sprzedaży uszczelka kolektora ssącego oraz kolektora wydechowego do silnika Isuzu 4JG1 stosowanego m.in. w ładowarkach.

Uszczelka kolektora ssącego zapewnia szczelność połączenia kolektora z głowicą.

Oprócz tego mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 4JG1.

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 4JG1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Uszczelka kolektora ssącego, wydechowego Isuzu 4JG1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Spotykane są różne liczby cylindrów i układy, jak np. rzędowy, widlasty lub nawet o cylindrach poziomych i tłokach przeciwbieżnych. Podstawowy zaletą silnika dwusuwowego jest jego mniejszy ciężar jednostkowy i mniejsze gabaryty dla założonej mocy. Wynika to z zasady obiegu dwusuwowego, gdzie w każdym cylindrze suw pracy przypada na każdy obrót wału korbowego. W praktyce z tej samej pojemności skokowej silnika dwusuwowego o zapłonie samoczynnym otrzymuje się jednak nie o 100%, a jedynie o ok, 50 % większą moc aniżeli w silniku czterosuwowym. Niestety uzyskanie dużej mocy z litra w dwusuwowym silniku o zapłonie samoczynnym wymaga zastosowania specjalnej sprężarki, często układu za worowego, lub specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych, jak np. układu z tłokami przeciwbieżnymi. Powoduje to takie skomplikowanie ogólnego rozwiązania konstrukcyjnego, że zatraca się całkowicie zaletę prostoty budowy. Dużo obciążenia mechaniczne oraz cieplne powtarzające się z dwukrotną częstotliwością i działające na części, silnika, które są gabarytowo mniejsze, stwarzają konieczność stosowania wysoka wartościowych materiałów oraz kosztownych zabiegów technologicznych. Bilans zalet i wad dwusuwowego silnika o zapłonie samoczynnym jest także niekorzystny, produkcja jego ogranicza się więc do nielicznych rozwiązań stosowanych w bardzo ograniczonych ilościach.