Isuzu 4JG1, 4JG2 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 4JG1, 4JG2 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 4JG1, 4JG2 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 4JG1, 4JG2 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 4JG1, 4JG2. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 4JG1, 4JG2 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Izuzu 4JB1
  • Isuzu 4JGI
  • Isuzu 4JG2
  • Isuzu CC-4JG1

Żeby zapewnić zupełnie niezawodny rozruch silnika, można zastosować urządzenie zbliżone do iskrownika podrywkowego. Wałek twornika nie jest sztywno połączony z napędem, lecz za pośrednictwem tzw. skoczka. Przy niewielkich prędkościach obrotowych wałek twornika przed dojściem do położenia wywołującego impuls prądu zostaje zatrzymany zderzakiem, a wałek napędzający obraca się dalej, napinając płaską sprężynę łączącą go z wałkiem twornika. Wyzwolona w odpowiedniej chwili sprężyna powoduje przyspieszony ruch wałka twornika, który „doganiając” wałek napędzający wytwarza intensywniejszy impuls prądu.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.