Isuzu 4JG1, 4JG2 tulejki korbowe

Tulejki do korbowodów Isuzu 4JG1, 4JG2. W ofercie do Isuzu 4JG1, 4JG2 nie tylko tulejki korbowodowe, ale również wiele innych części zamiennych.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Izuzu 4JB1
  • Isuzu 4JGI
  • Isuzu 4JG2
  • Isuzu CC-4JG1

Zastosowanie elementów filtracyjnych dokładnego oczyszczania z papieru filtracyjnego przesyconego żywicą są najbardziej ekonomiczne, gdyż pozwalają osiągnąć największy stosunek powierzchni filtracyjnej do objętości filtru — 3 cm2/cm3 w filtrach konwencjonalnych i do 10 cm2/cm3 przy ograniczeniu objętości filtru na zatrzymywane zanieczyszczenia.

Przy dobieraniu filtrów paliwa należy wziąć pod uwagę, że na proces filtracji wpływa gromadzenie się ładunków elektrostatycznych w wyniku przepływu paliwa przez przewody i pory elementów filtracyjnych. Wartość potencjału elektryczności statycznej jest zdeterminowana prędkością przepływu paliwa, koncentracją i składem chemicznym zanieczyszczeń oraz obecnością dodatków uszlachetniających w paliwie. Elektryzacja paliwa wzrasta przy zastosowaniu elementów filtracyjnych będących dobrymi dielektrykami, np. tworzywa sztuczne.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.