Isuzu 4JG1, 4JG2 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu  4JG1, 4JG2. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 4JG1, 4JG2. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 4JG1, 4JG2, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu  4JG1, 4JG2.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Izuzu 4JB1
  • Isuzu 4JGI
  • Isuzu 4JG2
  • Isuzu CC-4JG1

Intensywność zanieczyszczania oleju w silnikach o zapłonie samoczynnym jest ok. 3 razy wyższa niż w silnikach gaźnikowych i 10-20 razy wyższa niż w silnikach gazowych. Wydaje się, że przyczyną tego jest wzrost ilości zanieczyszczeń głównie sadzy, które przedostają się do oleju z komory spalania. Przy przestawieniu silnika o zapłonie samoczynnym lub gaźnikowego z cięższego paliwa ciekłego na gazowe, prędkość zanieczyszczenia oleju znacznie maleje ze względu na zmianę specyfiki procesu spalania. Zanieczyszczenia oleju silników o ZS charakteryzują się wyższym udziałem węgla, niż zanieczyszczenia silników z zapłonem iskrowym zasilanych benzyną.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.