Isuzu 4JG1, 4JG2 głowica silnika

W ofercie nowe i regenerowane głowice do silnika Isuzu 4JG1, 4JG2. Każdorazowo sprawdzaj dostępność głowicy do Twojego silnika Isuzu 4JG1, 4JG2, potwierdzając czy dostępna jest głowica fabrycznie nowa, czy również używana/regenerowana.

Do zakupionych głowic istnieje możliwość zamówienia również zaworów głowicy, uszczelniaczy zaworowych czy gumek uszczelniających (uszczelniaczy zaworowych).

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Izuzu 4JB1
  • Isuzu 4JGI
  • Isuzu 4JG2
  • Isuzu CC-4JG1

Obecnie istnieją silniki dwusuwowe, znane pod nazwą Kadenacy, pracujące bez wyzyskania skrzyni korbowej i bez dmuchawy, w których cała wymiana czynnika odbywa się tylko w oparciu o działanie bezwładności słupów spalin i powietrza. Tylko przy rozruchu silniki te korzystają z pomocniczej dmuchawy (lub butli), którą z chwilą osiągnięcia przez silnik założonej prędkości obrotowej można i trzeba wyłączyć. Wyniki osiągnięte, i to nawet w niewielkich jednostkach, są równorzędne z wynikami osiąganymi w silnikach konwencjonalnych. Niewielkie rozpowszechnienie tych silników należy przypisać temu, że nie nadają się one ani do trakcji (zmienne prędkości obrotowe), ani do większego rozrzutu obciążeń.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.