Isuzu 4JG1, 4JG2 filtry do silnika

W ofercie wszystkie wersje filtrów do silnika Isuzu 4JG1, 4JG2 tj.  filtr powietrza, filtr paliwa oraz filtr oleju silnikowego.

Jeśli chcesz zamówić filtr –  podaj również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Prowadzimy wysyłkę kurierską na cały kraj.

Jednostki filtrująco-regulująco-smarujące stosuje się do smarowania sprzętu pneumatycznego zawierającego ruchome mechaniczne części współpracujące oraz do smarowania ostrzy narzędzi skrawających. W technice urządzeń smarujących rozpowszechniło się bardzo zastosowanie agregatów wykorzystujących smary półpłynne i oleje do smarowania o lepkości 60÷380 cSt w 50°C. Zastosowanie takiego płynu roboczego umożliwia smarowanie wielu elementów maszyn przy użyciu tylko jednej smarownicy centralnej i to najczęściej w układzie, w którym jest użyty tylko jeden przewód ciśnieniowy. W jednoprzewodowych centralnych instalacjach smarowania olejem filtrami są sita ssawne, w których siatka filtracyjna jest najczęściej wykonana z brązu.