Isuzu 4HK1 wtryskiwacze

W ofercie wtryski do silnika Isuzu 4HK1. Wtryskiwacze Isuzu 4HK1 dostępne we wszystkich wersjach. Podaj pełne dane odczytane z wtryskiwacza. Zajmujemy się również profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Isuzu 4HK1.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4HK1X
  • Isuzu 4HKIX

Filtry przegrodowe składają się z elementu (wkładu, kasety) filtracyjnego i obudowy. Element filtracyjny jest wykonany jako całość, w celu umożliwienia łatwej wymiany. Obudowa filtru wyposażona jest często w jeden lub dwa wloty tłumiące hałas, do zasysania ciepłego powietrza znad kolektora wydechowego w zimie i wlotu zimnego powietrza. Wlot powietrza do silnika jest kierowany przesłoną.

Różne sposoby plisowania mają również na celu uzyskanie maksymalnych powierzchni wkładu filtracyjnego. Produkowane obecnie papiery filtracyjne coraz częściej mają powierzchnię wytłaczaną. Zapobiega to stykaniu się plis i umożliwia dopływ aerozolu do całej powierzchni wkładu filtracyjnego. Odpowiedni rozstaw plis zapewnia się przez naklejenie na ich boczne powierzchnie kartonu, wytłoczki z blachy lub zalanie masą plastyczną np. na bazie kauczuku lub PCV.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.