Isuzu 4HK1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 4HK1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 4HK1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 4HK1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 4HK1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 4HK1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4HK1X
  • Isuzu 4HKIX

Dzięki dużemu napięciu uzyskiwanemu w uzwojeniu wtórnym tych iskrowników nie ma potrzeby stosowania zapalnicy o rozwieranych mechanicznie stykach. Zastępuje ją świeca zapłonowa o stałym odstępie elektrod. Prąd z rozdzielacza zostaje doprowadzony przewodem do izolowanej elektrody środkowej, skąd po wywołaniu iskry wędruje przez masę świecy i silnika z powrotem do iskrownika. Przy niewielkich prędkościach obrotowych silnika wywołanie impulsów elektrycznych w iskrowniku wysokiego napięcia odbywa się podobnie jak w wyżej omówionym iskrowniku podrywkowym, tj. za pomocą dźwigni, sprężyn i obrotowego zderzaka (tylko bez łącznika rozwierającego styki ).

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.