Isuzu 4HK1 tulejki korbowe

Tulejki do korbowodów Isuzu 4HK1. W ofercie do Isuzu 4HK1 nie tylko tulejki korbowodowe, ale również wiele innych części zamiennych.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4HK1X
  • Isuzu 4HKIX

Zadaniem filtra zgrubnego jest odfiltrowanie największych cząstek zanieczyszczeń mechanicznych i wody. W istniejących konstrukcjach układów zasilania stosuje się niekiedy dwa filtry zgrubnego oczyszczania (np. silnik Massey-Harris Man 7502 M), a nawet trzy (MTZ-50 i MTZ-52), chociaż nie ma to żadnego uzasadnienia, ponieważ zupełnie wystarcza jeden filtr zgrubnego oczyszczania.

Filtry dokładnego oczyszczania umieszcza się zawsze pomiędzy pompą zasilającą a pompą wtryskową. Wielkość filtru dokładnego oczyszczania dobiera się tak, aby prędkość przepływu paliwa przez filtr wynosiła 0,01-0,03 m/s, a spadek ciśnienia nie powinien przekraczać wartości 0,2 kG/cm2 dla filtru w stanie wyjściowym. Przy tak dobranej powierzchni elementu filtracyjnego, czas w którym paliwo jest w kontakcie z materiałem filtracyjnym wynosi ok. 1 min, co zapewnia wysoką skuteczność filtracji.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.