Isuzu 4HK1 pompa wtryskowa

Wszystkie typy pomp wtryskowych i innych pomp do silnika Isuzu 4HK1. W ofercie także części zamienne do regeneracji pomp wtryskowych Isuzu 4HK1.

Zapytaj również o regeneracje pompy w naszym warsztacie. Zajmujemy się wszystkimi typami pomp wtryskowych Isuzu 4HK1 oraz pokrewnymi.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4HK1X
  • Isuzu 4HKIX

Dla filtrów odśrodkowych określa się charakterystyki hydrauliczne i prędkościowe. Dla filtrów bocznikowych i pełnoprzepływowych jest to zależność liczby obrotów wirnika i wydatku oleju do jego napędu, (przy zamkniętym zaworze odprowadzającym olej z filtru pełnoprzepływowego do głównego przewodu oleju) w funkcji ciśnienia oleju na wejściu do filtru. Dla filtrów odśrodkowych pelnoprzepływowych oblicza się dodatkowo zależność wydatku oleju do napędu (przez dysze) i do głównego przewodu oleju oraz spadku ciśnienia oleju w filtrze w funkcji ilości oleju, tłoczonego do filtru przez pompę przy stałym nominalnym ciśnieniu oleju przed filtrem. Charakterystyki te wykonuje się dla dwóch stanów zaworu obiegowego — roboczego i zablokowanego, stosując olej o temperaturze i lepkości odpowiadającej nominalnym warunkom pracy silnika.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.