Isuzu 4HK1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu  4HK1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 4HF1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu  4HK1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu  4HK1.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4HK1X
  • Isuzu 4HKIX

Oddzielające się z powierzchni elementów silnika produkty zużycia mają duże siły powierzchniowe, wywołane zniekształceniem siatki krystalicznej. Siły powierzchniowe powodują adsorpcję produktów utleniania oleju na cząstkach metalicznych. Cząstki kwarcu ulegają rozdrabnianiu, skutkiem tego wzrasta ich powierzchnia jednostkowa oraz adsorpcja na nich organicznych produktów zanieczyszczeń.

Obserwowanie zanieczyszczeń przy większych powiększeniach pozwala określić strukturę pojedynczych cząstek. Widać, że cząstki, które przy niniejszych powiększeniach obserwuje się jako jednolite, w rzeczywistości są aglomeratami. Ilość aglomeratów wzrasta ze zwiększaniem czasu pracy oleju w silniku. Zdolność do aglomeracji wzrasta w wyniku zużywania się (wypracowywania) dodatku dyspergującego w oleju. Aglomeracja spowodowana jest przez substancje asfaltowo-żywiczne oraz przez wodę.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.