Isuzu 4HK1 pierścienie oporowe

Pierścienie oporowe wału korbowego silnika Isuzu 4HK1. Możliwość zamówienia pierścieni do silnika Isuzu 4HK1 wraz z dostawą kurierską. Dystanse wału korbowego Isuzu 4HK1 – pierścienie dystansowe dostępne we wszystkich wersjach.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4HK1X
  • Isuzu 4HKIX

Dokładniejsze wyniki otrzymuje się badając stężenia zapylenia w powietrzu za filtrem. W tym celu należy pobrać za pomocą sondy określoną objętość powietrza, osadzić w filtrze absolutnym zawarty na nim pył i następnie po oznaczeniu jego masy wyliczyć średnie stężenie zapylenia i ilość pyłu, która nie została zatrzymana przez badany filtr. Skuteczność działania filtru oblicza się z odpowiednich wzorów.

Filtry cyklonowe z ejekcyjnym odsysaniem pyłu ze zbiornika filtru bada się przy objętościowych natężeniach przepływu: 10, 15 i 20% ogólnej ilości powietrza zasysanego przez silnik. Oprócz pomiarów skuteczności odpylania bada się układ filtr-silnik przy stężeniu zapylania powietrza 0,3 g/m3. Przed przystąpieniem do badań zakłada się w silniku nowe pierścienie i tuleje. Po zakończeniu badań, trwających 50 godzin przeprowadza się pomiary zużycia pierścieni tłokowych i tulei cylindrów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.