Isuzu 4HK1 łącznik pompy hydraulicznej, sprzęgło elastyczne

W ofercie wszystkie wersje sprzęgieł elastycznych oraz innych rodzajów łączników silnika Isuzu 4HK1 i pompy hydraulicznej.

W silnikach Isuzu 4HK1 występuje wiele wersji połączeń pompy hydraulicznej i silnika. W przypadku isuzu 4HK1 są to zarówno sprzęgła gumowe z tulejkami metalowymi, jak i różnego rodzaju elementy teflonowe czy plastikowe.

Aby dokładnie określić jaki rodzaj sprzęgła występował w Twoim silniku Isuzu 4HK1 potrzebujemy następujących informacji:

  1. Zdjęcie starego sprzęgła lub jego pozostałości
  2. Informacje na ile śrub było montowane oraz jakiego wymiaru były to śruby
  3. Średnicę zewnętrzną całego elementu.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4HK1X
  • Isuzu 4HKIX

Dla ułatwienia podziału skrzynki rdzeniowej korzystne jest, jeśli to tylko możliwe, ustalenie osi poziomych części przewodów ssących i wydechowych w jednej płaszczyźnie. Wszelkie przeloty wody nie powinny być w żadnym wypadku cieńsze od półtorakrotnej grubości ścianek bocznych głowicy, a na specjalną uwagę zasługuje tzw. mostek, tj. miejsce między zaworami, gdzie woda powinna dojść do dolnej płyty głowicy. Zalecenie to powinno być rygorystycznie przestrzegane zwłaszcza w tym wypadku, gdy w głowicy zostały zastosowane wstawiane gniazda zaworowe.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.