Isuzu 4HK1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 4HK1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 4HK1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 4HK1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu 4HK1X
  • Isuzu 4HKIX

Najbardziej znanym tworzywem porowatym, stosowanym w budowie filtrów, oleju, jest polichlorek winylu odporny chemicznie, tani i łatwo dostępny. Tworzywa sztuczne porowate otrzymuje się przez działanie, tzw. poroforów, np. dwunitrylu kwasu azoizomasłowego, szczawianu mocznika, wody utlenionej i innych. Wymiary i rodzaj porów w tworzywie są zdeterminowane wartością ciśnienia i rodzajem poroforu.

W zależności od wartości ciśnienia otrzymuje się tworzywo porowate typu kanalikowego lub komórkowego. Szczegółowe technologie są przedmiotem wielu patentów. W celu zwiększenia wytrzymałości mechanicznej, materiał porowaty wzmacnia się odpowiednim materiałem o przygotowanej chemicznie powierzchni, np. metalową siatką tkaną lub spiekanego materiału porowatego. Materiał wzmacniający i tworzywo sztuczne poddaje się prasowaniu i żelowaniu w określonej temperaturze.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.