Isuzu 4HK1 filtry do silnika

W ofercie wszystkie wersje filtrów do silnika Isuzu 4HK1 tj.  filtr powietrza, filtr paliwa oraz filtr oleju silnikowego.

Jeśli chcesz zamówić filtr –  podaj również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Prowadzimy wysyłkę kurierską na cały kraj.

W urządzeniach smarowania rozpylającego i smarowania mgłą olejową zbiornik smaru stałego lub oleju smarnego jest wyposażony w filtr, przy czym w przypadku użycia smarownic smoczkowych zbiornik jest napełniony olejem dokładnie odfiltrowanym. Natomiast instalacja zasilania sprężonym gazem zawsze jest wyposażona w filtr pneumatyczny.

Mgłę olejową, którą stanowi powietrze wzbogacone w mikrokrople olejowe, wykorzystuje się do smarowania łożysk tocznych pracujących w warunkach normalnych oraz w wysokich temperaturach (huty, walcownie, fabryki, gumy), do smarowania wrzecion wysokoobrotowych (szlifierki, turbiny powietrzne, przyrządy dentystyczne), do smarowania elementów współpracujących narażonych na działanie gazów szkodliwych i pyłu (przemysł chemiczny, maszyny budowlane), do smarowania zespołów przekładniowych trudno dostępnych (obrabiarki, maszyny włókiennicze i papiernicze), do smarowania zespołów napędowych łańcuchowych, szyn suwnicowych, przenośników przegubowych itd.