Isuzu 4HK1 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 4HK1.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 4HK1 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Spiekanie materiałów filtracyjnych przeprowadza się najczęściej w formach, w atmosferze redukującej lub obojętnej. Stosowane jest również spiekanie ciągłe taśm porowatych prasowanych. Wybór sposobu spiekania zależy od możliwości produkcyjnych zakładu oraz od ilości i asortymentu produkowanych filtrów.
Najważniejszym zagadnieniem jest wybór materiału proszku do wytwarzania filtrów. Na filtry hydrauliczne w zasadzie należy stosować proszki metali lub w wyjątkowych przypadkach — spiekane tworzywa sztuczne, materiały ceramiczne albo cermetale. W przypadku wyrobów z takich materiałów powinny być opracowane wymagania określające zakres ich zastosowań. Rozważymy niżej podstawowe aspekty zastosowań i technologii filtrów spiekanych z proszków metali.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.