Isuzu 4HF1 wtryskiwacze

W ofercie wtryski do silnika Isuzu 4HF1. Wtryskiwacze Isuzu 4HF1 dostępne we wszystkich wersjach. Podaj pełne dane odczytane z wtryskiwacza. Zajmujemy się również profesjonalną regeneracją wtryskiwaczy Isuzu 4HF1.

Przy lokalizacji filtru powietrza w pojeździe należy uwzględnić szereg czynników wpływających na jego pracę. Wlot powietrza do filtru powinien być umieszczony w miejscu o minimalnym stężeniu zapylenia. Szczególnie należy zwrócić uwagę na przewody łączące filtr z gaźnikiem. Długość przewodu i jego kształt bezpośrednio wpływają na opory przepływu. Straty mocy silnika na pokonanie oporów przepływu mieszanki przez przewody mogą osiągać 2%.

Przy umieszczaniu filtru bezpośrednio na gaźniku występują zakłócenia przepływu powietrza. Ma to ujemny wpływ na proces tworzenia mieszanki paliwowo-powietrznej. Należy więc szczątkowy przewód łączący filtr z gaźnikiem w miarę możliwości wydłużyć lub w przewodzie tym umieścić elementy prostujące strugi powietrza, poza tym wlot powietrza od filtru do gaźnika powinien być łagodny o możliwie dużym promieniu przejścia.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.