Isuzu 4HF1 wentylator, pasek wentylatora

Wentylatory do silników Isuzu 4HF1 oraz modeli pokrewnych. Wentylatory wszystkich typów oraz paski wentylatora. Przed złożeniem zapytania spisz następujące informacje:

  • Ile łopat miał stary wentylator? Czy był plastikowy czy metalowy?
  • Jaką miał przybliżoną średnicę zewnętrzną?
  • Jaki miał rozstaw śrub?
  • Jakie oznaczenia są wydrukowane na pasku wentylatora? Jeżeli na pasku brak oznaczeń zmierz jako szerokość oraz długość.

Mikroskop ultrafioletowy – działa na zasadzie wykrywania fotoelektrycznego cząstek będących w analizowanej płaszczyźnie za pomocą promieni ultrafioletowych. Wymiar cząstki jest proporcjonalny do impulsów z fotoelementu. Analiza tym przyrządem jest ciągła i szybka na skutek zastosowania fotopowielaczy. Metodę tę można łatwo automatyzować.

Natężenie światła rozproszonego przez drobne cząstki jest proporcjonalne do kwadratu objętości cząstki i do natężenia światła padającego. Dlatego obserwacja ultramikroskopu powinna być przeprowadzona przy małym stężeniu cząstek w analizowanej objętości, w ciemnym polu widzenia i przy silnym oświetleniu (lampa łukowa). W ultramikroskopie można zaobserwować cząstki o wymiarze o wiele mniejszym od granicznej zdolności rozdzielczej mikroskopu zwykłego. Dlatego w ultramikroskopie stosuje się powiększenie nie większe niż 400 X.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.