Isuzu 4HF1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 4HF1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 4HF1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 4HF1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 4HF1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Wraz z rozwojem konstrukcji tłokowych silników spalinowych rosną wymagania w odniesieniu do filtrów paliwa, szczególnie do silników o ZS. Wymagania te dotyczą przede wszystkim filtrów dokładnego oczyszczania, których dokładność wynosząca dawniej 40 µm, następnie 10 µm, obecnie dochodzi do 2 czy 1 µm.

Najwcześniej stosowano na przegrody filtracyjne elementy siatkowe i szczelinowe, które poprzednio używane były jako dokładne. Obecnie z powodu małej dokładności filtracji (30÷70 µm), stosuje się je jako filtry pomocnicze, wstępne czasami jako zgrubne. Szerokie zastosowanie w produkcji elementów dokładnego oczyszczania paliwa w silnikach o ZS znalazł filc, który pozwala osiągnąć dokładność filtracji 10÷30 µm. Obecnie elementy z filcu stosuje się jako filtry zgrubnego oczyszczania, w postaci płytkowej, komorowej, tulejowej a coraz częściej w kształcie gwiazdy.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.