Isuzu 4HF1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 4HF1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 4HF1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 4HF1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Firma Winslow wykonuje filtry dokładnego oczyszczania oleju, w których materiał filtracyjny stanowią specjalnie przygotowane nici bawełniane wymieszane ze sztywnymi włóknami drzewnymi. Materiał ten cechuje się tym, że gęstość przegrody filtracyjnej wzrasta od zewnątrz do środka elementu. Dokładność filtracji wynosi 4 p,m. W Związku Radzieckim stosuje się przegrody filtracyjne wykonane z mąki drzewnej, proszku bakielitowego i oleju napędowego.

Filtry o ziarnach w kształcie kulek charakteryzują się większą zdolnością regeneracji w porównaniu z filtrami wykonanymi z proszku o ziarnach niekulistych. Materiały spiekane z kulek mają jednorodną strukturę porowatą i zapewniają ściśle zaprogramowane parametry filtracyjne. Wytrzymałość elementów spiekanych jest zdeterminowana ilością i trwałością kontaktów między ziarnami proszku. Dla proszku kulistego o jednakowych średnicach ziam liczba kontaktów między kulkami zależy od sposobu ich ułożenia przestrzennego.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.