Isuzu 4FE1 wałek rozrządu

Wałek rozrządu do silnika Isuzu 4FE1. Wałki do silników Isuzu dostępne na miejscu lub na zamówienie. Zapytaj również o możliwość zakupu regenerowanego wałka rozrządu do Isuzu 4FE1. Do wałków oferujemy również panewki wałka oraz inne części silnikowe.

Działanie filtru wypłukującego polega na odpylaniu powietrza w cieczy, najczęściej oleju lub jego cieczowym aerozolu. Wskutek zmiany kierunku przepływu zapylonego powietrza większe cząstki pyłu są odrzucane w dół zbiornika cieczy, pokonują napięcie powierzchniowe i zostają na trwale w nim zatrzymane. Cząstki mniejsze przemieszczają się z powietrzem przez warstwę cieczy lub jej aerozol, są absorbowane przez ciecz i zatrzymywane w zbiorniku. Jednocześnie powietrze unosi krople cieczy ku górze, które są pochłaniane przez wkład filtracyjny.

Wytworzona na włóknach warstwa cieczy zatrzymuje mniejsze cząstki pyłu, które przedostały się przez część „mokrą” filtru. Po pewnym czasie na włóknach tworzą się większe krople cieczy. Krople te wraz z wytrąconymi w nich cząstkami pyłu opadają do zbiornika. Wskutek sedymentacji pył zbiera się na dnie zbiornika cieczy.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.