Isuzu 4FE1 wał korbowy silnika

Wał korbowy do Isuzu 4FE1 dostępny w naszej ofercie. Zapytaj również o wał używany lub regenerowanych do Isuzu 4FE1. Mamy również w ofercie panewki wału do Isuzu 4FE1.

Pamiętaj! Oferujemy panewki nadwymiarowe do wszystkich rodzajów wałów korbowych ISUZU 4FE1. Mamy w ofercie także panewki w wysokich nadwymiarach!

Przy określaniu stężenia zapylenia powietrza istotne jest, aby podać warunki meteorologiczne (ogólnie można je określić podając kierunek wiatru, który będzie się zmieniał w stosunku do kierunku ruchu pojazdu), scharakteryzować prędkość ruchu pojazdu ( prędkość ruchu powinna być stała w czasie pobierania prób aerozolu). Dla danego typu pojazdu ustalone warunki opływu powinny być zachowane w całym cyklu pomiarowym.

W czasie wykonywania pomiarów większość czynników zmienia się w sposób przypadkowy, w związku z tym należy określić warunki pomiaru w następujący sposób: typ pojazdu, rodzaj nadwozia, warunki meteorologiczne (temperatura powietrza, wilgotność względna, ciśnienie atmosferyczne, prędkość i kierunek wiatru, rodzaj, czas opadów i czas od ostatnich opadów, zachmurzenie, pora roku) oraz warunki poruszania się pojazdu (prędkość, rodzaj ruchu – pojazd pojedynczy lub kolumna, ilość pojazdów w kolumnie, rodzaj drogi, stan utrzymania, rodzaj otaczających gleb, uwagi o ruchu innych pojazdów).

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.