Isuzu 4FE1 uszczelki silnika, zestaw uszczelek silnika

W ofercie zestawy uszczelek i uszczelniaczy silnika Isuzu  4FE1. Części dostępne na miejscu. Silnik 3-cyl. Isuzu to jedna z popularniejszych jednostek napędowych tego producenta. Stosowana była w wielu modelach maszyn budowlanych, transportowych i rolniczych.

W ofercie takie uszczelki jak:

  • Zestaw uszczelek góra Isuzu  4FE1  / zestaw uszczelek głowicy Isuzu  4FE1
  • Uszczelka miski olejowej Isuzu  4FE1
  • Uszczelka pokrywy zaworowej Isuzu  4FE1 / Uszczelka klawiatury Isuzu  4FE1
  • Uszczelka kolektora wydechowego Isuzu  4FE1
  • Uszczelka kolektora ssącego Isuzu  4FE1

Pamiętaj, przed zamówieniem każdorazowo sprawdzaj telefonicznie lub e-mailowo dostępność uszczelek to Twojej wersji Isuzu  4FE1.

Dziś w przeważającej większości przypadków buduje się pompy, w których ruch tłoczka wymuszany krzywką powoduje doprowadzenie paliwa do wtryskiwacza, zaś ruch powrotny, wywołany działaniem sprężyny, odpowiada okresowi zassania przez pompę nowej porcji paliwa. Pompy obecnie budowane różnią się między sobą w zasadzie jedynie sposobem dawkowania. Używany początkowo, bardzo zresztą prosty, sposób dawkowania przez zmianę skoku tłoczka został całkowicie zaniechany z tej racji, że końcowe porcje dawki doprowadzane są do wtryskiwacza przy zmniejszającej się do zera prędkości tłoczka. Odbija się to fatalnie na jakości rozpylenia, powoduje koksowanie paliwa w okolicy otworu wtryskiwacza i wyczuwalnie pogarsza sprawność ogólną silnika.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.